Seçilmiş

Atolye

Teknoloji

Ev & Dekorasyon

Mutfak

Oyun

Outdoor

Sanat

Ananas Bebek Kıyafeti Yapımı

Tanıtım: Ananas Kıyafeti

Bugün sizlere yeni açılan kategorimiz için ilk projesini göstereceğim. Renkli keçeler kullanarak bebeğiniz için çok şık bir ananas kıyafeti yapacağız. Eğer hoşunuza giderse, sayfamıza kayıt olabilir, yorum yaparak bizlere desteğinizi gösterebilir, ayrıca Facebook ve Instagram hesaplarımızı da takip edebilirsiniz. En yeni DIY projelerini paylaşmaya çalışıyoruz.


Gelelim Malzemelere:

  • Yeşil, Koyu Yeşil ve Siyah Keçe
  • Beyaz Tulum
  • Sarı Kumaş Boyası
  • Sıcak Silikon
  • Makas

1. Adım: Boyayın

Beyaz tulumunuzu ve şapkasını sarı kumaş boyasıyla güzelce boyayın. Ardından kurumaya bırakın.

2. Adım: Elbise

Siyah keçeden üçgen parçalar keserek sıcak silikon yardımıyla yapıştırın.

3. Adım: Başlığı Hazırlayın

 Önceden sarıya boyadığımız başlığa yeni kestiğimiz yeşil keçeleri ve siyah keçeleri yapıştırın

4. Adım: Bitti!

Eğer projelerimizi beğeniyorsanız lütfen instagramdan bizleri takip edin. Her gün yeni projeler ekleniyor. İsteklerinizi yorum olarak iletebilirsiniz! Instagram Hesabımız


ISPYDIY Adlı Kullanıcıdan Türkçe'ye Çevrilmiştir.


Yorumlar.

214 Görüntülenme

0 Favoriler


coco

Trakya Üniversitesinde İngilizce Öğretmenliği okuyorum. Hobi olarak yazılım ve elektronikle ilgileniyorum. Bu siteyi deneyimlerimi paylaşmak için kullanıyorum. Üye olup sizler de paylaşabilirsiniz.


Bir Söz

“İtiraf ederim ki, düşmanlarımız çok çalışıyor. Biz de onlardan daha çok çalışmaya mecburuz. Çalışmak demek, boşuna yorulmak, terlemek değildir. Zamanın gereklerine göre bilim ve teknik ve her türlü medeni buluşlardan azami derecede yararlanmak zorunluluğudur.”

Tagler

KENDİN YAP MÜHENDİSLİK PROJELERİ PROJE PAYLAŞIN ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİS EVDE YAP PROJE YAP ARDUİNO YAZILIM PCB HAZIRLAMA NE YAPTIK DIY DIY YAPIMI NASIL YAPILIR DEKORASYON DIY FİKİRLERİ

Sosyal Medya

Facebook Instagram